Walentynki w bibliotece w Igołomi

Dnia 14 lutego Biblioteka Publiczna w Igołomi zorganizowała wyjątkowe obchody Walentynek. Celem wydarzenia było uczczenie miłości do czytania oraz promowanie kultury czytania wśród mieszkańców.

Podczas obchodów książki ze słowem miłość w tytule zostały ozdobione specjalnym czekoladowym sercem lub  lizakiem walentynkowym, co miało dodatkowo podkreślić atmosferę romantyzmu i świętowania.

Nasi czytelnicy mieli okazję przeglądać kolekcję książek o miłości, a także wybierać spośród różnorodnych gatunków literatury, takich jak romanse, poezja miłosna czy opowieści o relacjach międzyludzkich. Każdy, kto wypożyczał książkę ozdobioną słodkościami, mógł je zabrać jako symboliczny prezent walentynkowy.

Atmosfera wydarzenia była napełniona radością i ciepłem, a wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się wyjątkową oprawą Walentynek w naszej bibliotece.