Czwartkowe spotkanie z bajką w Igołomi

Podczas ostatniego spotkania w bibliotece wspólnie czytaliśmy „Najpiękniejsze opowieści przedszkolaka”, na które składają się historie o sympatycznych zwierzątkach, zabawkach lub dzieciach.

Dzięki tym ciepłym i przyjaznym opowiadaniom przedszkolaki dowiedziały się  dlaczego trzeba mówić prawdę, jak należy zachowywać się na spacerze, w teatrze, dlaczego warto jeść zdrowo i jak opiekować się zwierzątkami. Bajki są zabawne i ciekawe dla maluchów, pełne najróżniejszych przygód. Każda opowieść kryje też ciekawą lekcję dla dzieci, łączy więc naukę z przyjemną zabawą, Karty książki ozdabiają dodatkowo piękne kolorowe ilustracje.