Spotkanie z poezją Wiesława Drabika w bibliotece w Igołomi

Dzisiaj w naszej bibliotece odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci, podczas których mieliśmy przyjemność zapoznać się z twórczością Wiesława Drabika.

Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego czytania wybranych książeczek Wiesława Drabika. Dzieci z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem słuchały humorystycznych i pełnych ciepła opowieści.

Po sesji czytelniczej nadszedł czas na zajęcia plastyczne. Tym razem dzieci miały okazję wykonać własnoręcznie zakładki do książek. Pod czujnym okiem naszych bibliotekarki dzieci z zapałem przystąpiły do pracy, tworząc unikalne i piękne zakładki. Każda zakładka była wyjątkowa, odzwierciedlająca indywidualną kreatywność i pomysłowość jej twórcy.

Dzieci z dumą prezentowały swoje zakładki, które teraz mogą towarzyszyć im podczas kolejnych literackich przygód.