Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego w bibliotece w Igołomi

W dniu 3 czerwca w bibliotece w Igołomi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Wśród stron i liter: Promujemy czytelnictwo”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, a liczba złożonych prac przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania.

Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace charakteryzowały się wysokim poziomem artystycznym oraz ogromną kreatywnością. Po długich naradach wyłoniono trzech zwycięzców oraz przyznano pięć wyróżnień.

Pierwsze miejsce zdobyła Milena Kaczmarczyk , miejsce drugie Hubert Miśkiewicz, a trzecie Zosia Drzewiecka. Wyróżnienia zdobyli: Michał Zimny, Gabrysia Czarnik, Marcel Wojtaszek, Nikodem Jagła oraz Sebastian Krzek.

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, w tym zestawy artystyczne, książki oraz gry planszowe. Dodatkowo, wszystkie wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie w bibliotece, którą będzie można podziwiać przez cały czerwiec.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałe prace, które pokazały, jak wielką rolę w życiu młodych ludzi odgrywają książki i czytanie. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez naszą bibliotekę!