Wizyta przedszkolaków w bibliotece w Igołomi

W drugim tygodniu ferii Bibliotekę w Igołomi odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Igołomi. Dzieci odwiedziły bibliotekę, żeby poznać pracę bibliotekarza, zapoznać się z księgozbiorem oraz poznać zasady wypożyczania i zapisywania do biblioteki. Przedszkolaki bardzo aktywnie brały udział w spotkaniu. Wspólnie czytaliśmy bajki, oglądaliśmy książeczki, a nawet przeprowadziliśmy konkurs czytelniczy, w czasie którego dzieci wykazały się dużą znajomością bajek i baśni dla najmłodszych. Dzieci otrzymały również kartki z informacją, o akcjach czytelniczych skierowanych do najmłodszych i ich rodziców prowadzonych w bibliotece. Wszystkie maluchy i ich rodziców serdecznie zapraszamy do odwiedzania biblioteki.