Dzień Pluszowego Misia w bibliotece i Igołomi

25 listopada w bibliotece, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”.

Z uwagi na obostrzenia covidowe nie mogliśmy świętować tego dnia w formule znanej z poprzednich lat. Mimo to, tego dnia każde dziecko, które odwiedziło bibliotekę  za ze swoim przyjacielem – Misiem otrzymało słodki upominek. Zadanie było tym łatwiejsze, że uczniowie szkoły w Igołomi, tego dnia byli zwolnieni z odpowiedzi i kartkówek, jeśli na zajęcia przynieśli swoje pluszaki.  W całej szkole zaroiło się więc od maskotek i przytulanek.  Misie naszych czytelników były małe, duże, bardzo duże, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Już dziś z niecierpliwością czekamy na na kolejne Święto Pluszowego Misia. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uczcimy ten dzień wspólną, wesołą zabawą.