WBP zaprasza na spotkania – Rajska w plenerze

Już w sierpniu Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza do odwiedzenia Biblioteki na Rajskim Stoisku w Plenerze! W każdą sobotę przyszłego miesiąca będzie okazja spotkać się w Strefie Błonia (al. 3 maja 55) między 13:00 a 19:00.

Właśnie z tej okazji przygotowano dla Państwa cykl spotkań zachęcających do podróży po świecie bez wyjazdu z Krakowa, do poznawania nowych kultur oraz do poszerzania swojej wiedzy i horyzontów! Wśród zaplanowanych atrakcji znajdują się między innymi:

– warsztaty sadzenia i rozpoznawania kwiatów i ziół z różnych zakątków świata

– warsztaty podróżnicze

– warsztaty dotyczące baśni i legend z różnych kontynentów

– spotkanie z Pauliną Mikułą

– Lotna Czytelnia

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie wspólnie z Biblioteką Gdynia, Bergen Offentlige Bibliotek oraz Miejską Biblioteką Publiczna w Łodzi – Liderem projektu,  realizuje projekt Biblioteka dla każdego.  Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen – różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie.