Konkurs plastyczny „Pocztówka do Świętego  Mikołaja” w bibliotece w Igołomi

Gminna Biblioteka Publiczna Filia w Igołomi zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Pocztówka do Świętego  Mikołaja”. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 6-9 lat będących czytelnikami biblioteki.

Prace będą oceniane w dwóch grupach wiekowych:

6-7 lat i 8-9 lat

Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs jedną pracę.

Technika wykonania dowolna płaska plastyczna (za wyjątkiem technik komputerowych, prac z plasteliny oraz prac wykonanych z użyciem gotowych elementów). Format pracy: pocztówka 10 x 15 cm.

Pracę należy nakleić na sztywny karton o wymiarach 11 x 16 cm (ramka o.5 cm z każdej strony). Na odwrocie pracy musi się znaleźć wypełniona metryczka pracy, której wzór znajduje się w regulaminie konkursu.

Termin składania prac na konkurs: 30 listopada 2018 r.

Prace należy składać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Igołomi

ZAŁOŻENIA KONKURSU:

Możliwość wyrażenie opinii związanych z oczekiwaniem na Św. Mikołaja

• przybliżanie i zainteresowanie dzieci, tradycjami związanymi z Bożym Narodzeniem
  • rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej
  • prezentacja talentów plastycznych.

UCZESTNICY KONKURSU:

Dzieci w wieku:

• 6-7 lat
  • 8-9 lat

WYMAGANIA:

• staranność wykonania,
  • nawiązanie do tradycji świątecznej,
  • wrażenie artystyczne,
  • samodzielność.

Do każdej pracy należy dołączyć (na odwrocie) informacje

• imię i nazwisko,
  • wiek autora (nie klasę),
  • adres e-mail, imię i nazwisko, telefon i e-mail opiekuna.

Metryczki prosimy wypełniać drukowanymi literami, brak metryczki skutkuje eliminacją pracy z konkursu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 6.12.2018r.

Lista laureatów oraz godzina wręczenia nagród będą podane na tablicy ogłoszeń w bibliotece oraz na stronie internetowej biblioteki www.biblioteka.igwa.pl

Udział w konkursie jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu.

Udział w konkursie jest jednocześnie zgodą na fotografowanie oraz bezpłatną publikację prac, jak i upublicznianie wizerunku na stronach internetowych, portalach społecznościowych, gazetach itp. promujących bibliotekę

Prawa autorskie do złożonych prac przechodzą na własność Organizatora.

Wszystkie prace złożone na konkurs przechodzą na własność Organizatora.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminów opublikowania wyników na stronie internetowej oraz terminu i miejsca wręczenia nagród.

Sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator.