Czwartkowe spotkanie z bajką w bibliotece w Igołomi

W dniu 4 października 2018 r. dzieci z zerówki  w Szkole Podstawowej w Igołomi jak w każdy czwartek uczestniczyły w spotkaniu w bibliotece organizowanym w ramach kampanii czytelniczej : „Czwartkowe poranki z bajką” . Tym razem  bibliotekę i przedszkolaki odwiedził niecodzienny gość – Wójt Gminy – Pan Józef Rysak. Przedszkolaki z wielką radością powitały gościa, który  opowiadał im o swojej pracy, obowiązkach związanych z  tak poważnym stanowiskiem  i odpowiadał na pytania zadawane przez naszych małych czytelników.

Stałym punktem czwartkowych spotkań jest głośne czytanie bajek, tym razem opowiadanie o Bolku i Lolku przeczytał dzieciom nasz gość. Najmłodsi z wielkim zaciekawieniem słuchali opowieści, a następnie chętnie opowiadali o usłyszanej historii.

Na zakończenie spotkania przedszkolaki  otrzymały kolorowe zakładki do książek, a od Pana Wójta słodycze i drobne upominki. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy.