Finał akcji „Zostań Super Czytelnikiem” w bibliotece w Igołomi

Wraz z zakończeniem roku szkolnego podsumowaliśmy  akcję „Zostań Super Czytelnikiem” – prowadzoną od października 2017 do maja 2018 przez GBP Filię w Igołomi i bibliotekę szkolną GCE w Igołomi.

Celem akcji było upowszechnianie czytania wśród dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich Szkoły Podstawowej. Akcja „Zostań Super Czytelnikiem” okazała się świetną promocją czytelnictwa i książek. Pokazała również dzieciom, że biblioteka może być ciekawym i atrakcyjnym miejscem, a czytanie to fantastyczna przygoda.

Wśród czytających klas zdecydowanie wyróżniała się klasa III b, gdzie wyłoniliśmy aż trzech laureatów naszej akcji. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim czytelnikom biorącym udział naszej akcji bardzo dziękujemy za zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że magia książek na długo zostanie w głowach naszych czytelników, a wszystkim uczniom i rodzicom, którzy uczestniczyli w akcji jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania.